Szkoła

Odkrywc├│w

Talent├│w

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdj─Öcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 
´╗┐
Strona główna Dla Gimnazjalistów

 

18034266 1393816507341605 6432198089390270545 n

´╗┐
Drodzy Gimnazjali┼Ťci tak by┼éo 14 marca 2011r. :) Drukuj Email

Tego dnia uczniowie i nauczyciele II LO zach─Öcali gimnazjalist├│w do kontynuowania nauki w┼éa┼Ťnie
w naszej szkole. Program tegorocznego Dnia Otwartego by┼é naprawd─Ö imponuj─ůcy!!! Poniedzia┼ékow─ů imprez─Ö przeprowadzili┼Ťmy pod dumnym has┼éem << FESTIWALU NAUK >>. Odby┼éy si─Ö do┼Ťwiadczenia i pokazy prawie ze wszystkich dziedzin nauki. Wszystko to dzi─Öki ogromnej pracy
(i zabawie) uczni├│w oraz profesor├│w naszego liceum.

Drzwi Otwarte ruszy┼éy r├│wno o 14.00. Takiego t┼éumu gimnazjalist├│w nasza szko┼éa nie pami─Öta!!! Pani Dyrektor Jolanta Dubi┼äska i para przewodnicz─ůcych Samorz─ůdu przywitali ciep┼éo go┼Ťci na auli szkolnej oraz zaprosili do obejrzenia kr├│tkiego pokazu tanecznego. Na parkiecie brylowa┼éa nasza znakomita para taneczna: Weronika Mierzwa i Piotr Paszewski. Ogromne emocje wywo┼éa┼é jak zawsze nasz Zesp├│┼é Ludowy :) Nast─Öpnie, na m┼éodzie┼╝ gimnazjaln─ů czekali ju┼╝ przewodnicy, kt├│rzy przeprowadzili go┼Ťci przez g─ůszcz atrakcji Festiwalu Nauk oraz pokazali im ca┼é─ů szko┼é─Ö.

Korytarze szkolne by┼éy zape┼énione przez t┼éum gimnazjalist├│w, co ┼Ťwiadczy o tym, ┼╝e FESTIWAL NAUK okaza┼é si─Ö strza┼éem w 10-tk─Ö! Go┼Ťcie z zaciekawieniem ogl─ůdali wszystkie stoiska przygotowane przez uczni├│w. Wielkim atutem Dnia Otwartego by┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç poznania i rozmowy z przysz┼éymi wychowawcami klas. Mieli┼Ťmy okazj─Ö zaprezentowa─ç wszystkie walory, ogromny potencja┼é oraz dorobek II LO. Serdecznie dzi─Ökujemy wszystkim osobom, kt├│re zaanga┼╝owa┼éy si─Ö w przygotowanie
i przeprowadzenie Dnia Otwartego :-)

Czekamy na Was ponownie ÔÇô po wakacjach, we wrze┼Ťniu :)

Szczeg├│lne podzi─Ökowania Samorz─ůdu Uczniowskiego :

- Pani Wicedyrektor Julitty Frankiewicz,

- Gronu Profesorskiemu, w tym przyszłym Wychowawcom klas pierwszych,

- uczni├│w klas: 1b, 1e, 1g, 2a, 2b, 2d, 2g, 2h,

- Weronikce i Piotrowi oraz całemu Zespołowi Tańca Ludowego,

- kochanej Pani Steni,

- Rodzicom, Przyjaciołom i Pracownikom szkoły,

- oraz wszystkim, o kt├│rych tu nie wspomnieli┼Ťmy, a jeste┼Ťmy im bardzo wdzi─Öczni.

 

ZOBACZ ZDJ─śCIA !

 

Troch─Ö statystyki

Szko┼éa dzia┼éa od 1.09.1987. Jej mury opu┼Ťci┼éo ponad 5.000 absolwent├│w. Obecnie edukacj─ů 19 klas zajmuje si─Ö 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnosz─ů sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywaj─ů medale w zawodach sportowych, s─ů znani z osi─ůgni─Ö─ç artystycznych.