Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Konkurs W mojej młodości wypływam na głębię Drukuj Email
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II po raz siódmy ogłasza konkurs na pracę pisemną z cyklu Młodzież jakiej nie znacie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tegoroczna tematyka konkursu: W mojej młodości wypływam na głębię, nawiązuje do słów bł. Jana Pawła II przytoczonych w liście apostolskim na zakończenie Wielkiego Jubileuszu 2000 Roku (Novo millennio ineunte, 6 I 2001 r.).
REGULAMIN KONKURSU WRAZ Z KARTĄ ZGŁOSZENIA do pobrania
Dodatkowe zapytania należy kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.