Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Studium TALENT Drukuj Email
Politechnika Wrocławska prowadzi rekrutację na Studium „Talent”. Studium przeznaczone jest dla wyróżniających się, z matematyki lub fizyki, uczniów przedostatnich i ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych. Celem projektu jest zbliżenie uczelni do szkół oraz ułatwienie młodzieży wstępu na studia. Więcej informacji można uzyskać na zebraniach organizacyjnych, które odbędą się 18 października br. w auli Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27 (matematyka godz. 1600, fizyka godz. 1700); 18 października br. o godz. 1630 w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 78; Legnicy, ul. Batorego 8; Jeleniej Górze, pl. Piastowski 27. Kontakt: tel. 320-25-23, 320-34-09 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.