Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Klasa 1e rozpoczęła sezon na tegoroczne wyjazdy integracyjne! Drukuj Email

Klasa 1e rozpoczęła sezon na tegoroczne wyjazdy integracyjne!

Uczniowie 1e spędzili swój wyjazd (15-16.09.11) w Szklarskiej Porębie, w „Górniczej Strzesze” – hotelu o świetnych warunkach: przepysznym jedzeniu i łazienką oraz TV w każdym pokoju Smile.

Co robili?

Oprócz prawie 6h wycieczki w góry na Szrenicę, robienia zdjęć, obchodzenia urodzin jednego z kolegów, dużo rozmawiali, śmiali się, oglądali „Dlaczego ja”, a także uczestniczyli w zajęciach integracyjnych zorganizowanych przez p. pedagog J. Bartosik – ale to jeszcze nie wszystko! Wieczorem, pomimo zmęczenia przyszedł czas na naukę tańców integracyjnych! Największym hitem okazało się Pata – pata! (pierwszaki mają zamiar zatańczyć to kiedyś w II LO! Laughing. Drugi dzień to zwiedzanie miasta, krótki spacer, obiad w pizzerii i podsumowanie wycieczki, którą wszyscy ocenili na 6+, nawet wychowawczyni klasy p. prof. Bogumiła Blicharska Smile.

 

Pozostałym pierwszym klasom życzymy tyle samo wrażeń, emocji, śmiechu i świetnej zabawy!

 

Kliknij na poniższy obrazek by przejść do galerii:

 

 

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.