Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych Drukuj Email

20 września 2011r. w parku wrocławskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Z naszej szkoły wzięły w nich udział drużyny dziewcząt i chłopców i obie spisały się na medal. Chłopcy zajęli trzecie miejsce, natomiast dziewczęta były bezkonkurencyjne zdobywając pierwsze miejsce. Tym samym drużyna dziewczyn zakwalifikowała się do Finału Mistrzostw Dolnego Śląska, które odbędą się 12 października w Olszynie Lubańskiej. Tam przyjdzie się im zmierzyć z najlepszymi szkołami z całego województwa.

Skład drużyny dziewcząt:
1. Sandra Chojniak 2b
2. Marta Knull 3e
3. Szumańska Ola 3h
4. Haczkowska Ola 2b
5. Szypuła Paulina 2c
6. Godek Justyna 1c
7. Kołtunicka Agata 1c
8. Falkowska Agnieszka 1d
9. Kotylak Daria 1c
10. Zachariasz Patrycja 1e
11. Poręba Karolina 2f

 

Skład drużyny chłopców:
1. Lubaś Tomasz 2b
2. Juszczyszyn Konrad 3b
3. Pokora Tomasz 2c
4. Czeszek Patryk 2a
5. Sosnowski Jakub 2c
6. Wójcik Tomasz 1b
7. Napierała Bartosz 1b
8. Pilch Patryk 1a
9. Młodzik Mateusz 1b
10. Markowski Łukasz 3b
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.