Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Konkurs "Na olimpijskim szklaku - Od Aten do Londynu." Drukuj Email

Stowarzyszenie „Super Kibic” w Dzierżoniowie
przy współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie Na olimpijskim szklaku „Od Aten do Londynu.”

Konkurs ten jest przedsięwzięciem związanym z letnimi Igrzyskami Olimpijskimi, które w przyszłym roku odbędą się w Londynie. Najlepsi z najlepszych rywalizować będą na olimpijskich arenach. Od wielu lat podobnie jak sportowcy również i kibice zmagają się w Konkursie wiedzy olimpijskiej i wyłaniają spośród siebie najlepszych znawców olimpizmu oraz problemów polskiego i międzynarodowego ruchu olimpijskiego.

Eliminacje szkolne odbędą się do 31 października 2011 r., a finał tej imprezy zostanie przeprowadzony w kwietniu 2012 roku w ramach obchodów Dni Olimpijczyka w Centrum Olimpijskim w Warszawie z udziałem wielu znakomitych polskich sportowców medalistów igrzysk olimpijskich.

Informacje o Konkursie wraz z materiałami zamieszczone są na stronach internetowych: www.superkibic.pl, www.olimpijski.pl, www.szs.pl, oraz na stronie sportowej Telegazety TVP 1.

Zainteresowanych prosi się o kontakt z NAUCZYCIELEM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO właściwym dla danej klasy.


 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.