Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Ślubowanie klas pierwszych! Drukuj Email
Dnia 7 października 2011 r. w naszej szkole odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Na hali sportowej zebrali się: Pani Dyrektor Jolanta Dubińska, Panie Wicedyrektor Emanuela Garnowska oraz Julitta Frankiewicz i oczywiście "Pierwszaki" wraz z Wychowawcami.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, witając nowych uczniów w szkole i życząc im powodzenia oraz wytrwałości w nauce. Następnie Przewodniczący SU: Magdalena Jakowicz i Karol Milner poprosili gospodarzy klas pierwszych do złożenia przysięgi ślubowania. Uczniowie ślubowali m.in. troszczenie się o mienie szkoły, szacunek dla nauczycieli oraz innych pracowników i sumienne wypełnianie swoich obowiązków. Ostatnie chwile zostały spędzone z humorem. Zadawano uczniom pytania i za dobrą odpowiedź była oczywiście słodka nagroda Tongue out. Na zakończenie nasi wspaniali tancerze zatańczyli układ do znanej nam wszystkim piosenki "Danza Kuduro". Wszystkim uczniom i nauczycielom bardzo się podobało Laughing.

Pierwszakom życzymy powodzenia w nauce i wiele wytrwałośći oraz żeby Wasze cele w tej szkole zostały zrealizowane.

Powodzenia Smile

Roksana Jabłońska,
Klasa 3g
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.