Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Warsztaty historyczne 2g Drukuj Email
W dniach 5-7.10.2011r. klasa 2g wybrała się wraz z wychowawcami p. Sylwią Maliszewską i p. Agnieszką Winiarską na warsztaty historyczne do Kożuchowa. Tematem warsztatów była reformacja na terenie Europy i  Polski. Było to świetne miejsce na zorganizowanie wykładów, ponieważ ma ono bardzo bogatą historię.


Oprócz nauki mieliśmy też czas na przyjemności. Panie "przeciągnęły" nas 12 kilometrowym szlakiem historycznym, ale nie czuliśmy zmęczenia, ponieważ przed wyjściem p. Sylwia Maliszewska zorganizowała nam szkolenie "nordic -walking". Poza tym wszyscy śmiali się i rozmawiali, więc były to przyjemne 3 godziny. Pomimo wszystkich atrakcji jakie miały miejsce:  zwiedzanie miasta, starych cmentarzy, zamku czy wieczornego spaceru - wszystkim chyba najbardziej podobała się integracja w pokojach, mianowicie stepmania, na której nawet nasze wychowawczynie tańczyły jak szalone wraz z uczniami Laughing. Było również karaoke oraz wspólne pieczenie tostów o 3 nad ranem Smile.

Myślę, że można tą wycieczkę zaliczyć do jak najbardziej udanych Wink

Patrycja Piastowska
Klasa 2g

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.