Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Email
W dniu 14.10.2011 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, czyli święta wszystkich pracowników edukacji.

Na spotkanie przybyła Szanowna Dyrekcja II LO, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Nie zabrakło oczywiście uczniów Smile, którzy w tym ważnym dniu postanowili towarzyszyć swoim opiekunom.

Uroczystość upłynęła bardzo miło, urozmaiciły ją liczne występy artystyczne naszych zdolnych uczniów i uczennic, m.in.: recytacje wierszy, przepięknie zaśpiewane piosenki, świetna monodrama!

W czasie uroczystości SU wręczył również tegoroczne nominacje w ramach Plebiscytu "Stanisławy". Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce SU na naszej stronie.

Nauczyciele otrzymali wiele ciepłych życzeń, słów uznania, ale również znalazł się słodki upominek - przepyszny tort ufundowany przez Radę Rodziców!

Wszystkim pracownikom naszej szkoły jeszcze raz życzymy wszyskiego dobrego, a przede wszystkim wytrwałości w wychowaniu swoich podopiecznych i przekazywaniu im wiedzy!

Kliknij na poniższy obrazek by przejść do galerii:


 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.