Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Próbowaliśmy... Drukuj Email

 

22 listopada maturzyści z naszej szkoły pisali próbny egzamin dojrzałości z języka polskiego. Z niepewnymi minami i emocjonalną burzą zebrali się przed klasami, aby w wielkim stresie czekać na nadciągający kataklizm Smile. Nadszedł czas, aby uświadomić sobie ile nauczyli się przez prawie 3 lata i własnymi siłami zmierzyć się z pytaniami. Nieliczni z wielkim zapałem powtarzali przed wejściem cały materiał, inni uznali to za najwyższą porę na czytanie streszczeń, a jeszcze inni po prostu zdali się na łut szczęścia. Tematy okazały się banalne, jednak oczywiście w najprostszych pytaniach można było popełnić równie banalne błędy. Po zakończeniu pisania wszystkim wyraźnie spadł kamień z serca, chociaż… już następnego dnia czekał ich egzamin z matematyki! 23 listopada zwarci i gotowi stawili się na maturę próbną z królowej nauk – matematyki, aby sprawdzić swoje siły w liczeniu przeróżnych zadań. Niektórych – zwłaszcza klasy ściśle humanistyczne – przeraziły już zadania liczbowe na pierwszej stronie, takie jak „Zakoduj numer PESEL oraz wpisz kod ucznia” Laughing.

 

Wielu trzecioklasistów refleksyjnie stwierdziło, że to najwyższy czas na przyłożenie się do nauki. Mamy nadzieję, że te próbne matury wypadły bardzo dobrze i z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Roksana & Justyna

 

 

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.