Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Koło chemiczne w II LO Drukuj Email
Koło chemiczne w naszej szkole organizowane jest dla wszystkich uczniów szczególnie zainteresowanych chemią praktyczną. Na zajęciach uczniowie pod opieką nauczyciela mają okazję wykonać ponad 50 ciekawych doświadczeń, jak również zaproponować własne eksperymenty, pod warunkiem, że będą one bezpieczne.Cool


Zajęcia od lat cieszą się zainteresowaniem uczniów, nie tylko z klas biologiczno-chemicznych.
Jeśli pasjonuje Cię chemia, chcesz wywołać burzę w probówce, zrobić lustro srebrne lub ekologiczne kosmetyki - zapraszam na zajęcia koła w każdą środę po lekcjach.

Więcej zdjęć dokumentujących zajęcia znajdziesz w zakładce "Zajęcia pozalekcyjne / Koło chemiczne" menu poziomego strony.

Nauczyciel chemii - Gabriela Mikłaszewicz
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.