Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Prelekcja na temat krwiodawstwa Drukuj Email
Dnia 05.12 w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat krwiodawstwa. Na auli w poszczególnych godzinach lekcyjnych zebrały się klasy trzecie. Prelegenci z Centrum Krwiodawstwa opowiedzieli nam czym jest krew, z czego się składa oraz jak bardzo jest potrzebna. Informacje przekazano nam w bardzo prosty do zrozumienia sposób.

Podczas wykładu dowiedzieliśmy się jak bardzo  ważne jest to, byśmy regularnie oddawali krew. Powinniśmy jednak czynić to nie z przymusu ale z własnej dobrej woli, ponieważ taki gest może uratować komuś życie, a nam sprawi wiele radości z tego, że możemy komuś pomóc.
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.