Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 


Kwesta w Realu Drukuj Email
17 grudnia 2011 wolontariaty Hospicjum Lubińskiego kwestowały przy kasach Hipermarketu Real. Wolontariusze naszego liceum ubrani w zółte koszulki kwestowali w godzinach 18:30-20:30. Przy każdej kasie stało dwoje uczniów, zbierających pieniądze do puszek oraz pakujących klientom zakupy. Udało im się zebrać kwotę ponad 3000 złotych.

Pieniądze z tej jak i poprzednich kwest zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do nowowybudowanego szkrzydła placówki.

Wolontariusze kwestowali pod opieką p. D. Witold i p. B. Wrześniewkiej.

To już trzecia kwesta naszego wolontariatu w tym roku szkolnym. Poprzednie odbyły się na stadionie Dialog Arena gdzie zebraliśmy 1800 zł i pod cerkwią, gdzie zebraliśmy 2300 zł. W tym roku, będzie jeszcze kilka takich kwest. Zebrane sumy zawdzięczamy naszym wolontariuszom, którzy są chętni do pomocy i poświęcają swój wolny czas.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.