Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Sport Osiągnięcia Rok szkolny 2011/2012 Zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt!

Zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt! Drukuj Email
W miesiącu grudniu w naszej szkole odbyły się zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do udziału w turnieju zgłosiło się pięć zespołów reprezentujących swoje szkoły. Były to: I LO, II LO, ZS Nr 1, ZS Nr 2 oraz ZS Ponadgimnazjalnych.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, co dało nam sporą liczbę pojedynków. Poziom zawodów był wysoki, co można było zauważyć w każdym meczu, o pierwszym miejscu decydowała ostatnia gra, a o kolejnych miejscach bezpośrednie mecze oraz różnica strzelonych goli do straconych. Naszym zawodniczkom udało się wygrać trzy mecze i jeden zremisować, co przełożyło się na pierwsze miejsce w tabeli i awans do kolejnej tury rozgrywek, które odbędą się w styczniu 2012 r.

"Wraz z zawodniczkami chciałbym podziękować kibicom za głośny i dynamiczny doping, który na pewno pomógł nam awansować" - mówi opiekun drużyny p. Paweł Hopej.

Skład naszej drużyny:
Pola Lisowicz - 3c
Karolina Idzikowska - 3c
Karolina Bartkowiak - 3c
Dagmara Dyczko - 3e
Angelika Rzepa - 3e
Karolina Brenkus - 3e
Joanna Marciniak - 3f
Karolina Potocka - 3g
Karolina Rudak - 1e
Joanna Matuszów - 1a
Adrianna Dec - 1a
Natalia Potocka - 1g
Dominika Sośnicka 1g

Opiekun: Paweł Hopej
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.