Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 


Marcowe sukcesy sportowe! Drukuj Email
W pierwszej połowie marca 2012 r. nasi sportowo uzdolnieni uczniowie osiągnęli kolejne sukcesy. Były to m.in: I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Lubińskiego w piłce ręcznej dziewcząt, zwycięstwo w finałach Mistrzostw Powiatu Lubińskiego w piłce ręcznej chłopców! Więcej informacji oraz składy drużyn poniżej...


W dniu 6 marca 2012r. drużyna piłki ręcznej dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Lubińskiego. W skład zespołu weszły: Pola Lisowicz, Sabina Koselska, Angelika Rzepa, Dagmara Dyczko, Karolina Brenkus, Agnieszka Robótka, Karolina Bartkowiak, Paulina Piotrowska, Aleksandra Haczkowska, Marlena Włodarczyk, Monika Fryc, Natalia Pytlarz, Milena Modrzewska, Karolina Rudak, Angelika Panek.

W dniu 15 marca 2012r. drużyna piłki ręcznej chłopców zwyciężyła w finałach Mistrzostw Powiatu Lubińskiego. W skład zespołu weszli: Oskar Trzebowski, Wcisło Krzysztof, Mateusz Bartocha, Patryk Czeszek, Mateusz Klinger, Tomasz Pokora, Jakub Sosnowski, Damian Lipiński, Piotr Nowakowski, Maciej Trzos, Paweł Wolniaczyk, Tomasz Wójcik. (Kuba Osadczuk i Patryk Dziwiński – brali udział w eliminacjach).

Kolejne miejsca zajęły drużyny: ZSZiO – II miejsce, ZS nr 1 – III miejsce, I LO – IV miejce.

W dniu 7 marca 2012r. uczniowie naszej szkoły – Michał Kowalski kl.Ib, Paweł Szulc kl.Ib i Przemek Pacyna kl.IIa – brali udział w Mistrzostwach Strefy Legnickiej w tenisie stołowym. Ostatecznie uplasowali się na 7 pozycji.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.