Szkoła

Odkrywc├│w

Talent├│w

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdj─Öcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 
´╗┐
Strona główna
´╗┐
Hardkorowy Koksu w Lubinie! Drukuj Email
Hardkorowy Koksu, Robert Burneika dzi┼Ť odwiedzi Lubin. W sklepie Triceps.pl przy ul. Kili┼äskiego 11 o godz. 15.00, litewski kulturysta b─Ödzie przekonywa┼é mieszka┼äc├│w naszego miasta do uprawiania sportu. B─Ödzie mo┼╝liwo┼Ť─ç porozmawiania z Robertem, zrobienia z nim zdj─Öcia i wzi─Öcia autografu. Towarzyszy┼é mu b─Ödzie Ireneusz Kura┼Ť, lubi┼äski kulturysta, kt├│ry jest Dru┼╝ynowym Wicemistrzem ┼Üwiata Par Strongman 2001 oraz Mistrzem Europy Centralnej Strongman w Parach 2007.

Zapraszamy!
 

Troch─Ö statystyki

Szko┼éa dzia┼éa od 1.09.1987. Jej mury opu┼Ťci┼éo ponad 5.000 absolwent├│w. Obecnie edukacj─ů 19 klas zajmuje si─Ö 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnosz─ů sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywaj─ů medale w zawodach sportowych, s─ů znani z osi─ůgni─Ö─ç artystycznych.