Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Dawida Bulaka!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Dawida Bulaka! Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, że 13 grudnia 2012r. dotarła do naszej szkoły przesyłka z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, w której nadano dyplom stypendysty Prezesa Rady Ministrów.

Dawid Bulak, uczeń klasy 3 G,
po raz drugi otrzymał tę nagrodę. W tym roku znalazł się w gronie 262 wyróżnionych uczniów z Dolnego Śląska. Stypendium to przyznawane jest od roku szkolnego 1997/98 tylko jednemu uczniowi z danej szkoły na 10 miesięcy.

Aby otrzymać tę nagrodę należy spełnić jeden z dwóch warunków:
- otrzymać promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią w szkole
bądź
- wykazywać szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Gratulujemy!
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.