Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Kewin Espenszyt i jego sukcesy!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Kewin Espenszyt i jego sukcesy! Drukuj Email
Co roku w IILO rozpoczynają naukę niezwykłe osoby. Uczniowie naszego liceum mają ciekawe zainteresowania i pasje. Wiele z nich osiąga sukcesy, nawet na międzynarodową skalę. Taką właśnie postacią jest Kewin Espenszyt z klasy 1b.
Tańczy od 6 roku życia. Do jego sukcesów można zaliczyć: zdobycie pięciokrotnie Mistrzostwa Polski, zajęcie trzeciego miejsca w najbardziej prestiżowym turnieju na świecie Blackpool Dance Festival w Anglii, w którym brało udział ok. 200 par z całego świata.  Największym jednak osiągnięciem jest zdobycie tytułu Vice-Mistrza Świata w Paryżu 7 grudnia 2012 r.

Obecnie Kewin tańczy w Studiu Tańca PMLubin z partnerką Aleksandrą Siwak.

Życzymy naszemu utalentowanemu koledze dalszych sukcesów!
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.