Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Dawid Bulak w II etapie Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Dawid Bulak w II etapie Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie! Drukuj Email
16 stycznia Dawid Bulak, uczeń klasy 3G, pojedzie do Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, by wziąć udział w przeprowadzanym na szczeblu wojewódzkim II stopniu (okręgowym) ogólnopolskiej olimpiady. Zakwalifikowani uczestnicy będą zobowiązani do odpowiedzi na 50 pytań testowych i 6 pytań problemowych w nieprzekraczalnym czasie 120 minut. Po zmaganiach w stolicy województwa do etapu finałowego zostanie zaproszonych nie więcej niż 30 uczestników z najwyższymi wynikami, spośród tych osób, które uzyskały minimum 75% ogółu punktów możliwych do zdobycia.

Wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rozwiązaniu testu z pierwszego etapu bieżącej edycji olimpiady, zapraszamy do odwiedzenia poniższych stron internetowych.

http://www.olimpiada.wspia.eu/file/454/Test+I+stopie%C5%84+2012+-+2013.pdf

http://www.olimpiada.wspia.eu/file/455/klucz+do+testu+I+stopie%C5%84+2012+-+2013.pdf
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.