Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Dawid Bulak w II etapie Olimpiady z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Dawid Bulak w II etapie Olimpiady z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową! Drukuj Email


Serdecznie gratulujemy Dawidowi Bulakowi (3G), podopiecznemu p. Beaty Olejnik, który zakwalifikował się do II etapu Olimpiady z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową, organizowanej przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej. Dawid Bulak znalazł się wśród 314 uczniów, którzy między 15 a 29 marca 2013r. przystąpią do internetowego testu II etapu olimpiady, który wyłoni 16 finalistów i uprawni ich do wyjazdu do Warszawy.

Aby znaleźć się w gronie zwycięskich, należało rozwiązać w jak najkrótszym czasie test składający się z 20 pytań zamkniętych.

Swoich sił spróbowało 1973 uczniów z całej Polski. Średnia punktów wyniosła 14,7 punkta, a nasz uczeń zdobył 18 punktów.
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.