Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Dawid Bulak w II etapie III Dolnośląskiego Konkursu wiedzy o Podatkach 2013!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Dawid Bulak w II etapie III Dolnośląskiego Konkursu wiedzy o Podatkach 2013! Drukuj Email
Oddział Dolnośląski Krajowej Izby Doradców Podatkowych ogłosił listę z 30 nazwiskami, na której znalazł się uczeń klasy 3g, Dawid Bulak. Nasz uczeń przygotował pracę na temat harmonizacji podatków w ramach Unii Europejskiej, dzięki której zyskał kwalifikację i prawo do przystąpienia do II etapu. Ciąg dalszy zmagań o laury i nagrody będzie mieć miejsce przy ul. Kopernika 5 we Wrocławiu (Państwowa Inspekcja Pracy) 14 marca (czwartek) o godz. 11.00. Drugi etap będzie polegać na 30-minutowym zamkniętym teście wielokrotnego wyboru składającym się z 20 pytań oraz części ustnej. Przewodnim tematem II etapu będzie ustawa o spadkach i darowiznach, podatek od czynności cywilnoprawnych oraz ustawa o doradztwie podatkowym.

Życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.