Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Dawid Bulak w II etapie ogólnopolskiego konkursu Politechniki Krakowskiej!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Dawid Bulak w II etapie ogólnopolskiego konkursu Politechniki Krakowskiej! Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 3g, Dawid Bulak, znalazł się w grupie 30 osób z Polski (15 uczniów, 15 studentów), które wezmą udział w II etapie ogólnopolskiego konkursu pod patronatem Rektora Politechniki Krakowskiej "Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz".

Nasz uczeń do 18 marca 2013r. opracuje pisemnie nieznany jeszcze temat. Sześciu autorów najlepszych opracowań weźmie udział w rywalizacji w formule „jeden z sześciu” (podobnie do systemu "Jednego z dziesięciu") w ramach ostatniego, III etapu, który odbędzie się na Politechnice Krakowskiej.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:
  • za zajęcie I miejsca – 20 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na Politechnikę Krakowską, tablet iPad4 oraz 2000 złotych;
  • za zajęcie II miejsca – netbook Asus i 1500 złotych;
  • za zajęcie III miejsca – odtwarzacz MP4 i 500 złotych;
  • za zajęcie miejsc IV-VI – nagrody książkowe i gadżety Politechniki Krakowskiej.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.