Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Brojanowski, Bulak i Stecek w II etapie Olimpiady Medialnej!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Brojanowski, Bulak i Stecek w II etapie Olimpiady Medialnej! Drukuj Email
Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki (~83%) w I etapie II edycji Olimpiady Medialnej.

Kolejne zmagania już 22 marca 2013r. we wrocławskiej siedzibie SWPS, gdzie zakwalifikowani uczestnicy przystąpią do odpowiedzi na pięć otwartych pytań.

Olimpiada Medialna odbywa się już po raz drugi. Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji uczniowie 2 Liceum odnieśli znaczne sukcesy - Dawid Bulak zajął IV miejsce w skali kraju i wrócił z indeksem na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a Marcin Brojanowski uplasował się na VIII pozycji w skali kraju i został nagrodzony sprzętem elektronicznym oraz oprogramowaniem.
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.