Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Międzypowiatowy etap II Limesowego Konkursu Matematycznego dla szkół ponadgimnazjalnych!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Międzypowiatowy etap II Limesowego Konkursu Matematycznego dla szkół ponadgimnazjalnych! Drukuj Email
26 lutego 2013 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie odbył się międzypowiatowy etap II Limesowego Konkursu Matematycznego dla szkół ponadgimnazjalnych. Z radością informujemy, że wśród laureatów Konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
  • na poziomie podstawowym: 3 m. Balbina Jurkiewicz z klasy I e
  • na poziomie rozszerzonym: 2 m. Szymon Gawlik i Artur Ptak z klasy III a.

Serdecznie gratulujemy!

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.