Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Dawid Bulak na IV miejscu w "My w Europie"

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Dawid Bulak na IV miejscu w "My w Europie" Drukuj Email
Dawid Bulak (3G) w finale szóstej edycji konkursu organizowanego przez XII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu zajął IV miejsce.

Nasz uczeń odwiedził Instytut Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie przystąpił do pisemnej odpowiedzi na kilkadziesiąt zadań otwartych.

Tegoroczna edycja odbywała się pod tematem "Procesy transformacji ustrojowej państw Europy Środkowo-Wschodniej".

Warto przypomnieć, że przez trzy lata nauki nasz uczeń za każdym razem brał udział w finale tego konkursu. W 2. klasie wygrał główną nagrodę.
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.