Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia 58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe! Drukuj Email
Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Kalina Kabat, zdobyła 1 miejsce w eliminacjach powiatowych 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii recytacja, które odbyły się w tą sobotę, 23.03.2013r, w CK Muza w Lubinie. Miło nam również poinformować, że nasza koleżanka została ogłoszona Grand Prix całego konkursu.

Kalina będzie reprezentowała naszą szkołę w kolejnym etapie, tym razem rejonowym, który odbędzie się 20 kwietnia w Teatrze Modrzejewskiej w Legnicy.


Trzymamy kciuki i czekamy na rezultaty!

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.