Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Marcin Brojanowski w III etapie Olimpiady Medialnej!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Marcin Brojanowski w III etapie Olimpiady Medialnej! Drukuj Email
Marcin Brojanowski, jeden z trzech uczniów, którzy brali udział w II etapie Olimpiady Medialnej we Wrocławiu 22 marca 2013r., napotkał problemy przy udzielaniu odpowiedzi na pytania we wrocławskiej SWPS. Jego przypadek bez zbędnej przesady można nazwać unikalnym w skali kraju. Unikalnym także z tego względu, że Organizator pozytywnie rozpatrzył odwołanie i zakwalifikował Marcina Brojanowskiego do III etapu Olimpiady Medialnej.

Wobec tej zmiany pragniemy ostatecznie poinformować, że 2 Liceum reprezentować będą Marcin Brojanowski oraz Dawid Bulak.

Liczymy na powtórzenie sukcesu z pierwszej edycji Olimpiady Medialnej, do którego obaj niechybnie się zbliżają.
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.