Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia VIII edycja KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


VIII edycja KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ! Drukuj Email
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zorganizował kolejną już VIII edycję KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ.

Od 8 lat w szranki konkursowe staje ok. 100 uczestników, zmagając się z coraz to trudniejszym repertuarem i różnorodnymi interpretacjami piosenek w języku angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się 11-12 kwietnia.

II LO reprezentowały 2 uczennice: Joanna Dubińska i Alicja Dembek.


Joanna Dubińska z kl. Ig wykonała utwór w j. angielskim Daryl Hall & John Oates "Don't hold back your love". Towarzyszył jej na gitarze Bartosz Szydełko z kl. Ie. Opiekunem Joanny Dubińskiej była p. Marta Szadkowska.

Alicja Dembek z kl. IIIh wykonała utwór w języku niemieckim La Fee "Sterben fur dich". Opiekunem Alicji Dembek był p. Ryszard Techmański.

Nasze uczennice zaprezentowały wysoki poziom artystyczny i umiejętności lingwistyczne, a Joanna Dubińska wystąpiła w konkursie finałowym zdobywając wyróżnienie.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.