Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 


W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Sukces Kaliny! Drukuj Email

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły - Kalina Kabat - pokonała w sobotę (20.04.2013r) 17 recytatorów z naszego regionu w drugim etapie 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Kalina zajęła 1 miejsce, a co za tym idzie, dostała przepustkę do kolejnego etapu - dolnośląskiego, który odbędzie się 11 maja w Bolesławcu.

Opiekunem artystycznym Kaliny jest Pani Profesor Grażyna Sztukiecka.

Obydwu Paniom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie.
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.