Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy Ogólnopolski konkurs „25 lat działalności Senatu RP w wolnej Polsce”.

Ogólnopolski konkurs „25 lat działalności Senatu RP w wolnej Polsce”. Drukuj Email

 

W 2014 r. minie 25 lat, od kiedy dzięki demokratycznym przemianom w 1989 r. odrodził się Senat. Z tej okazji Kancelaria Senatu wraz z kuratoriami oświaty w roku szkolnym 2013/2014 organizuje ogólnopolski konkurs „25 lat działalności Senatu RP w wolnej Polsce”, skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Cele organizatorów konkursu to nie tylko popularyzacja wiedzy o działalności Senatu, senatorów, ale również przybliżenie młodzieży mechanizmów funkcjonowania państwa i prawa.

Zachęcamy młodzież, nauczycieli i dyrektorów szkół do udziału w dwuetapowym konkursie, który zakończy się w kwietniu 2014 r. w Senacie. Zwieńczeniem wysiłków zwycięzców zmagań konkursowych będzie uczestnictwo w symulacji obrad Senatu z udziałem senatorów.

Zgłoszeń można dokonywać do 30 października 2013 r. wyłącznie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na witrynie edukacyjnej Kancelarii Senatu www.senat.edu.pl.

POLECAMY!

 

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.