Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 


W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Wokalny sukces! Drukuj Email
W dniach 19 i 20 listopada odbyły się przesłuchania do XXXI Konkursu Wokalnego Scena Prezentacji Młodych. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Malwina Latos z kl. 2d i Kalina Kabat z kl. 3e. Dziewczyny zmierzyły się z 38 innymi uczestnikami, a było o co walczyć - występ w finale i główna nagroda w wysokości 1000zł! Kalina zakwalifikowała się finału i piosenką "Tango Tandresse" wyśpiewała sobie 3 miejsce, nagrodę w wysokości i 200zł i torbe pełną gadżetów! :)

Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko wokalnych!
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.