Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy "Na szczęście, na zdrowie, na to Boże Narodzenie..."!

"Na szczęście, na zdrowie, na to Boże Narodzenie..."! Drukuj Email

Polkowickie Centrum Animacji ogłasza VII Ogólnopolski Konkurs Internetowy na najpiękniejsze życzenia świąteczne i wiersz o tematyce bożonarodzeniowej - "Na szczęście, na zdrowie, na to Boże Narodzenie...". Jego celem jest kultywowanie staropolskich tradycji świątecznych, uwrażliwianie na piękno słowa oraz pobudzanie do inwencji twórczej.

Uczestnicy mają za zadanie napisać życzenia świąteczne i/lub wiersz własnego autorstwa o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem i przysłać je w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do dnia 7 stycznia 2014 r.

Wyniki zostaną opublikowane na stronie www.pca.pl do dnia 21.01.2014 r. Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Szczegółowe informacje na stronie www.pca.pl oraz pod nr tel. 76 746 88 15.
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.