Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 


Sukces naszych uczniów! Drukuj Email
W Cottbus odbył się polsko – niemiecki mityng lekkoatletyczny, w którym wystartowali sportowcy z zachodniej Polski oraz z Brandenburgii i ościennych landów niemieckich. Znakomicie w zawodach spisali się zawodnicy lubińskiego „Sokoła”, dominując zwłaszcza w konkurencjach sprinterskich. Wśród nich znalazło się dwóch naszych uczniów - Kacper Furmańczyk i Marek Wejksznia. Kacper zajął drugie miejsce w kategorii młodszych juniorów, wynikiem 23,54 plasując się na drugim miejscu krajowych zestawień w biegu na 200 m. Marek zajął również drugie miejsce w biegu na 200 m juniorów starszych z wynikiem 23,75.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.