Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Rozstrzygnięto tegoroczny konkurs filmowy!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Rozstrzygnięto tegoroczny konkurs filmowy! Drukuj Email

W ubiegłą środę rozstrzygnięty został tegoroczny konkurs filmowy. Klasy pierwsze i drugie miały za zadanie wykonać film, który dobrze przedstawiał by profil i ich samych.

Nie muszę chyba wspominać że walka była zaciekła, mimo małej ilości biorących udział klas. Szczególny pojedynek odbywał się na poziomie klas drugich, gdzie II a i II e wykonały świetną robotę!

Zaraz po prezentacji materiałów, odbyło się głosowanie w którym wyżej wymienione klasy wiodły prym. Ciekawą rzeczą było to, że opinia jury była w przeważającej mierze zgodna z wynikami wyborów przedstawicieli klas, ponieważ obie prace zostały ex aequo okrzyknięte zwycięskimi.

Młodszym uczestnikom pozostało tylko czekać na przyszły rok, w którym większe zaangażowanie w pracę nad filmem, da wspaniałe efekty, a co za tym idzie - zwycięstwo!

Nie zapominam o najważniejszym: Gratulujemy zwycięzcom!

MH

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.