Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy Ogłaszamy KONKURS INFORMATYCZNY!

Ogłaszamy KONKURS INFORMATYCZNY! Drukuj Email

PRACE KONKURSOWE PRZYJMUJEMY DO 7 MARCA 2014 r.

Konkurs polega na wykonaniu oryginalnego projektu zaproszenia na Międzyszkolny Festiwal Piosenki Francuskiej, który odbędzie się w kwietniu 2014 r. w CK MUZA.

Projekt należy wykonać w wybranym przez siebie programie graficznym, np. GIMP (możliwe również namalowanie projektu okładki w inny plastycznie sposób i później skan do grafiki komputerowej).

Poniżej szczegółowe informacje...

 


Zaproszenia powinno mieć następujący układ:

1. Format - A4 - orientacja pozioma - rozplanowane tak, by mieściły się na nim 2 zaproszenia (2 razy ostatnia i pierwsza strona)

2. Tekst do wnętrza zaproszenia uzupełniony zostanie przez organizatorów MFPF, więc uczestnik konkursu projektuje jedynie zewnętrzną, graficzną część zaproszenia.

3. Zaprojektowane zaproszenie (ww. zewnętrzna część) powinna być następnie przeniesiona do edytora tekstu, np. MS Word.

4. Pliki z zaproszeniami powinny zostać dostarczone osobiście (płyta, pendrive, inny nośnik) do koordynatora konkursu - p. Adama Dragan (s. 116) lub drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

A oto przykładowe zaproszenie wykonane w ubiegłorocznej edycji konkursu.

 NA UCZESTNIKÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY UFUNDOWANE PRZEZ ORGANIZATORÓW MFPF 2014!

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.