Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

„KOMUNIKATYWNY EUROPEJCZYK”! Drukuj Email
   

„KOMUNIKATYWNY EUROPEJCZYK”- konkurs językowy skierowany do uczniów gimnazjów, których pasjonuje nauka języków obcych. Wyłonieni w eliminacjach szkolnych najlepsi „językowcy” uzupełniają zadania konkursowe równolegle w dwóch językach - angielskim, oraz do wyboru: niemieckim, rosyjskim lub francuskim. Test pisemny zawiera zadania wymagające prawidłowej reakcji językowej w typowych sytuacjach codziennego życia. Konkurs na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez naszą szkołę i cieszy się zainteresowaniem wśród wielu gimnazjów naszego regionu. Zwycięzcy potyczek otrzymują atrakcyjne nagrody oraz satysfakcję bycia najlepszym wśród najlepszych.

 

   
   
   
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.