Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund! Drukuj Email

 

Laureatami Konkursu zostało troje uczniów naszej szkoły:

1. Jennifer Biszczuk - kl. If

2. Jerzy Kardasz - kl. Ia

3. Tomasz Ptak - kl. IIIb

Wszyscy uczniowie uzyskali wynik bardzo dobry. Jennifer Biszczak uzyskała największą ilość punktów w szkole, zajęła 5 miejsce w województwie i znalazła się wśród 20 najlepszych uczniów w Polsce.

Tomasz Ptak zajął 3 miejsce w województwie w kategorii klas II i III. Najwięcej punktów w kategorii klas II otrzymała Anna Maria Świekatowska - kl. IIe.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu Sprachdoktor.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.