Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia WYNIKI KONKURSU POŻARNICZEGO "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


WYNIKI KONKURSU POŻARNICZEGO "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" Drukuj Email

13 lutego 2014r. na drugiej godzinie lekcyjnej odbył się Konkurs Wiedzy Pożarniczej. W zmaganiach udział wzięło 12 uczniów naszej szkoły. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 82 pytań.

Po podliczeniu punktów klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce: Wojciech Romanowicz 3a

II miejsce: Dawid Romanowicz 3b

III miejsce: Jakub Fuczek 2e

Dalsze miejsca w kolejności zajęli: Kamila Rykowska 1b, Patryk Szwarc 1b, Jacek Gonos 1e, Martyna Grech 1e, Katarzyna Czernik 1e, Michał Rataj 1g, Daria Kuzemczak 1e, Urszula Tokaruk 1g, Jakub Leszczak 1g.

Zwycięzcom, którzy będą reprezentowali nasze Liceum w dalszym etapie rozgrywek, serdecznie gratulujemy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.