Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy Ogólnopolski Konkurs "Bohater naszych największych igrzysk sportowych"!

Ogólnopolski Konkurs "Bohater naszych największych igrzysk sportowych"! Drukuj Email

 

Konkurs organizowany jest przez Wrocławski Komitet Organizacyjny 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 Wrocław.

Celem konkursu jest wyłonienie projektu maskotki 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 Wrocław. Projekt należy wykonać w dowolnej technice na arkuszu papieru o wymiarach 100/70 cm lub przygotować projekt w wersji elektronicznej.

Szczegóły konkursu, zasady i pełen regulamin znajdziecie na stronie internetowej http://www.wroclaw.pl/konkurs-na-maskotke-world-games

 

 


CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY! (pakiety sportowo - turystyczne dla wszystkich członków Zespołu konkursowego i opiekuna umożliwiające wyjazd na zawody sportowe rangi Mistrzostw Świata lub Mistrzostw Europy odbywające się w Polsce lub w kraju ościennym. Ponadto raz w miesiącu internauci wybiorą w sondzie "Pracę Miesiąca" za którą nagrodzony Zespół konkursowy otrzyma dla swojej szkoły lub placówki, którą reprezentuje, atrakcyjny sprzęt sportowy do uprawiania dyscyplin The World Games!

Chętnych zapraszamy do kontaktu z p. Adamem Dragan (s. 116).

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.