Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Sukces - "Posądzeni o czytanie"!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Sukces - "Posądzeni o czytanie"! Drukuj Email

15 maja 2014 r. rozdano nagrody w konkursie fotograficznym „Posądzeni o czytanie” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubinie. Czołowe miejsca zdobywają, już od kilku lat, uczniowie naszej szkoły. W tym roku były to:

I miejsce - Monika Guzera kl. 2b

II miejsce - Klaudia Szindler kl.2b

III miejsce - Patrycja Michalewicz kl.2d

Prace oceniało jury w składzie: plastyk Rita Jaworska, fotograf Elżbieta Staszczyk, plastyk Martyna Zimoń. Lubinianka E. Staszczyk pracuje zarówno ze znanymi modelkami jak i z amatorkami. Jej fotografie można znaleźć w modowym magazynie VOUGE. Natomiast prace naszych uczennic można oglądać do końca maja w filii nr 4 MBP.

Gratulujemy i zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.