Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia POLSKO - UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY "LWIĄTKO"!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


POLSKO - UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY "LWIĄTKO"! Drukuj Email

lwiatko

Informujemy, że Dawid Romanowicz - uczeń klasy IIIB, biorąc udział w Polsko-ukraińskim Konkursie Fizycznym "LWIĄTKO 2014" uzyskał 75 punktów i zdobył prawo do zaszczytnego tytułu "taon".

Największą ilość punktów wśród uczniów klas pierwszych uzyskał Horbiński Michał, klas drugich - Karol Michał.

Gratulujemy!

Opiekunowie uczniów:  Joanna Licznierowska
   Anna Kopcza
   Dariusz Pękała
 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.