Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Sport Osiągnięcia Rok szkolny 2014/2015 Eliminacje do Finału Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt!

Eliminacje do Finału Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt! Drukuj Email

W dniu 29 października 2014 roku w sali sportowej ZS Nr 1 w Lubinie odbyły się Eliminacje do Finału Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. Uczennice naszej szkoły wylosowały grupę I, w której pokonały 2 : 0 - Zespół Szkół Nr 2 w Lubinie (ubiegłoroczne triumfatorki Mistrzostw Powiatu) i w takim samym stosunku Liceum Sportowe.

W grupie drugiej, I miejsce zajęły dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie, przed ZS Nr 1 w Lubinie i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie.

Dziewczęta grały w składzie:

Sylwia Pop III e – kapitan

Karolina Kardynia – III e

Klaudia Zygler - III c

Monika Bąk - II e

Karolina Iwaniuk - II f

Monika Cieślowska – I e

Katarzyna Pawecka – I e

Paulina Kiwak – I e

GRATULUJEMY!

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.