Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Sport Osiągnięcia Rok szkolny 2014/2015 Eliminacje do Finału Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców!

Eliminacje do Finału Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców! Drukuj Email

W dniu 30 października 2014 roku w sali sportowej ZS Nr 1 w Lubinie odbyły się Eliminacje do Finału Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. Uczniowie naszej szkoły swoje mecze toczyli w grupie II, w której pokonali 2 : 0 - Zespół Szkół Nr 2 w Lubinie i przegrali z Liceum Salezjańskim (mającym w swych szeregach 4 zawodników młodzieżowej reprezentacji „Cuprum” Lubin) 1 : 2. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce i awansowała do finału.

W grupie pierwszej, I miejsce zajęli chłopcy z ZS Nr 1 w Lubinie, przed I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie i Liceum Sportowym.

Chłopcy grali w składzie:

Barczewski Borys - III b - kapitan

Krawczuk Paweł - III b

Grabowski Oskar - III a

Wojtkiewicz Wojciech III f

Ignatowicz Piotr - III f

Pałaszewski Grzegorz - III f

Gołdyń Dawid - II f

Bartosz Barankiewicz – I c

Dominik Dąbrowski – I e

Michał Panosiok – I f

GRATULUJEMY!

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.