Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy „Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego”!

„Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego”! Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich uczniów naszego LO do udziału w ogólnopolskim konkursie „Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego”.

Do udziału w konkursie zapraszamy trzyosobowe zespoły uczniowskie. Zadaniem uczestników jest przygotowanie 8-10-minutowej audycji dotyczącej różnych aspektów działalności Jana Nowaka-Jeziorańskiego na rzecz polskiej wolności lub działalności i historii Radia Wolna Europa. Audycji towarzyszyć ma uczniowski opis przygotowanego i zrealizowanego przez zespół projektu. Nagranie z wraz z  opisem należy zamieścić w Internecie do 17 listopada 2014 roku.

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych. Wyróżnione zespoły otrzymają sprzęt do nagrywania audycji lub do szkolnego radiowęzła. Prace zdobywców I, II i III miejsca (w obu kategoriach wiekowych) zostaną opublikowane na portalu Polskie Radio.pl

Regulamin konkursu i dodatkowe informacje dostępne są na stronach:

www.jezioranski.org/aktualnosci/rwe-wolnej-polski-konkurs-uczniow

www.ceo.org.pl/pl/mamyprawo/news/konkurs-od-radia-wolna-europa-do-wolnej-polski

Praktyczne porady na temat przygotowania, realizacji i montażu audycji znajdziecie w poradniku: Nagrywamy, montujemy i realizujemy audycję radiową.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.