Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia II miejsce dla "Bardziej w lewo"!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


II miejsce dla "Bardziej w lewo"! Drukuj Email

IMG 3474-300x200Z radością informujemy o sukcesie naszego szkolnego zepołu muzycznego "Bardziej w lewo". Nasi utalentowani uczniowie zdobyli II miejsce na XV Przeglądzie Form Wokalnych. Była to czwarta impreza z cyklu „Organizacja Imprez Międzypokoleniowych” finansowanego przez miasto.

W XV Przeglądzie Form Wokalnych w Lubinie udział wzięło w sumie ponad 100 uczestników. Nasi uczniowie w wersji rockowej zagrali m.in.  „Mury” Jacka Kaczmarskiego.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW!

 

dyplom bardziej w lewo 2014

 

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.