Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Konkurs dla Gimnazjalistów: "299 lat trudnej historii" - stosunki polsko- krzyżackie w latach 1226-1525! Drukuj Email

 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych zagłębia miedziowego do wzięcia udziału w konkursie historycznym ”Trzy wieki trudnego sąsiedztwa - Stosunki polsko- krzyżackie w latach 1226-1525”. Jest to już 4 edycja konkursu historycznego organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie.

Zakres tematyczny: Historia Polski, Litwy i Zakonu Krzyżackiego od XIII do XVI wieku konflikty, sytuacja wewnętrzna i międzynarodowa Polski.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkól gimnazjalnych z terenu zagłębia miedziowego, każda szkoła może zgłosić maksymalnie dwa 3 - osobowe zespoły. Termin zgłoszeń – 20 marca 2015 r.

Konkurs odbędzie się 25 marca 2015 r. w o godz. 15.00. w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie. 

Zgłoszeń należy dokonywać na załączonej karcie zgłoszenia, przesyłając ją pocztą, faxem lub poczta elektroniczna na adres II Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie lub bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za organizację konkursu.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Agnieszka Winiarska (e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.