Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Konkursy Konkurs Fotograficzny pt: „Segregacja w obiektywie".

Konkurs Fotograficzny pt: „Segregacja w obiektywie". Drukuj Email

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Lubinie w ramach edukacji ekologicznej ogłasza Konkurs Fotograficzny pt: „Segregacja w obiektywie". 

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach, tj. kat: I. Szkoły gimnazjalne, II. Szkoły ponadgimnazjalne i III. Dorośli mieszkańcy Lubina.

Prace konkursowe można zgłaszać do 18 września 2015 r. Regulamin, formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje o Konkursie znajdują się na stronie internetowej www.odpady.lubin.pl w zakładce Edukacja.

Wszelkie dodatkowe informacje związane z Konkursem można uzyskać pod nr tel. 76 746 80 69, 76 746 80 47 lub drogą elektroniczną pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.