Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna

Konkurs historyczny "1050 rocznica chrztu Polski- historia krajów Europy Zachodniej, Środkowo- Wschodniej w X i XI wieku" Drukuj Email

 

plakat hist 2016

 

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych Zagłębia Miedziowego do wzięcia udziału w konkursie historycznym ”1050 rocznica chrztu Polski- historia krajów Europy Zachodniej, Środkowo- Wschodniej w X i XI wieku”. Jest to już 5 edycja konkursu historycznego organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie.

Zakres tematyczny: Historia Polski i krajów Europy Zachodniej i Środkowo- Wschodniej od X do XI wieku konflikty, sytuacja wewnętrzna i międzynarodowa.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół gimnazjalnych z terenu Zagłębia Miedziowego, Każda szkoła może zgłosić maksymalnie dwa 3- osobowe zespoły.

Termin zgłoszeń – 30 marca 2016

Konkurs odbędzie się 6 kwietnia 2016r. w o godz. 15.30. w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie

Zgłoszeń należy dokonywać na załączonej karcie zgłoszenia, przesyłając ją pocztą, faxem lub poczta elektroniczną na adres II Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie lub bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za organizację konkursu.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Agnieszka Winiarska e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . (tel 506029166 - po 15:00)

Karta zgłoszenia:

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.