Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Joanna Zajączkowska w finale "VI Dolnośląskiej Gali Talentów"!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Joanna Zajączkowska w finale "VI Dolnośląskiej Gali Talentów"! Drukuj Email

IMG 0165

21 marca 2016 r. odbyły się w Polkowicach eliminacje regionalne do "VI Dolnośląskiej Gali Talentów". Uczestnicy eliminacji przedstawiali swoje różnorodne zainteresowania, pasji i talenty.

Joanna Zajączkowska - nasza utalentowana koleżanka znakomicie się zaprezentowała otrzymując NOMINACJĘ do koncertu finałowego, który odbędzie się w końcu maja tego roku.

 

GRATULUJEMY

i życzymy udanego występu finałowego!

Kliknij tutaj,

by zobaczyć dyplomy.

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.