Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna O szkole Osiągnięcia Recytatorski sukces!

W ponaddwudziestoletniej historii naszej szkoły niejednokrotnie cieszyliśmy się sukcesami naszych uczniów. Są oni znani z licznych tytułów mistrzowskich, jakie zdobywają w różnorodnych dyscyplinach sportowych, zwyciężają też w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Nasza młodzież nie pozostaje obojętna na los innych ludzi. Znajduje to wyraz m.in. w działalności szkolnego koła wolontariatu. Liczne akcje, jakie od lat organizuje, zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Poniżej prezentujemy najnowsze osiągnięcia naszych uczniów...


Recytatorski sukces! Drukuj Email

 

dyplom recytatorski 042016 2dyplom recytatorski 042016 1

 

Śpieszymy z informacją o kolejnym sukcesie!

11.04.2016 r. w Zespole Szkół nr 1 w Lubinie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Obcojęzycznej "Świat uczuć i emocji" zorganizowany przez Szkolny Klub Europejski. Udział wzięły w nim nasze 2 utalentowane koleżanki: Karolina Guszała i Karolina Kędzierska z kl. 2D.

Karolina Guszała recytowała wiersz "Abhangigkeit" autorstwa Rudi Bachmann-Voelkel zajmując III miejsce, natomiast Karolina Kędzierska została wyróżniona za deklamację "Neue Liebe, neues Leben" Johanna Wofganga von Goethe.

Opiekunami uczennic są: p. J. Zimna oraz p. R. Techmański.

 

GRATULUJEMY!

 

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.